Boerenbal

De Cascarvieten - Alphen aan den Rijn

Belangrijke adressen

De organisatie van het Boerenbal is in handen van:

Carnavalsvereniging "De Cascarvieten"
Postbus 293
2400 AG ALPHEN AAN DEN RIJN
website: www.cascarvieten.nl
email: secretariaat@cascarvieten.nl
KvK: 40445775 (Vereniging)
KvK: 53336925 (BV)

IBAN-nummer: NL14 RABO 0301696187

Beschermvrouw van de vereniging: Burgemeester Liesbeth Spies

Adres onderkomen "De Brug":

Carnavalsvereniging "De Cascarvieten"
Voorstraat 11 (onder Kon. Julianabrug)(geen brievenbus)
2405 GX ALPHEN AAN DEN RIJN
Tel. : 0172-------
(Trainen gardes, eigen inbreng, vergaderingen. Werkplaats en opslag outillage)

Alleen bij calamiteiten: Tel.: 06-24520396


Adressen festiviteiten:

Feestburcht "AVIFAUNA"
Hoorn 65
2404 HG ALPHEN AAN DEN RIJN
Tel. : 0172-487575

Grand Cafe "ALLE HENS"
Julianastraat 50
2405 CJ ALPHEN AAN DEN RIJN
Tel. : 0172-425231

Prinsenpaar, Hofmaarschalk, Jeugdprins- en Page, Bestuursleden, Redactie en PR:

Prins Cascar LI (51)
Victor van Leeuwen

Page Florinda 
Florinda Britsemmer

Hofmaarschalk
Vincent van Leeuwen

Adjudant
Ronald Martin

Jeugdprins
Djustin van den Nieuwendijk

Jeugdpage
Floor van Dijk

Bestuur  bestuur@cascarvieten.nl

Voorzitter: Frank Verschuur voorzitter@cascarvieten.nl

Secretaris: Richard van den Holst secretariaat@cascarvieten.nl

Penningmeester: Annemieke Kroon penningmeester@cascarvieten.nl 

Bestuurslid: Mario van Holstein mario@cascarvieten.nl

Bestuurslid: Chris Turkenburg chris@cascarvieten.nl

 

President: Enrico Daamen enrico@cascarvieten.nl

Ledenadministratie: Lex van den Hoek leden@cascarvieten.nl

Cascarvaria en foto's: Chris Turkenburg, Evelyn Maurer, Marianne van Kleef, Monique Captein, Sabine Mensink

Gardeleiding - Jeugdraad - Eigen Inbreng: 
Annemieke Kroon - Prinsengarde (tevens coordinatie alle gardes)
Mariette Verschuur en Marina Graafland- Midigarde
Debbie Verkade en Diana Britting - Kindergarde
Nancy Martin, Marjolijne Vervark en Simone Lutgendorff - Jeugdraad
Milko van Leeuwen - Eigen Inbreng

Audrey van der Holst - Mystery Event

Website ontwerp: Interactieve Media 06-55332714 support@interactievemedia.nl

Lex van den Hoek: content Cascarvieten, Boerenbal, Dinnernight pr@cascarvieten.nl  

Nick Verschuur (content Mystery Event) nick-v-1998@hotmail.com

Carnavalsvereniging "De Cascarvieten"
Postbus 293
2400 AG ALPHEN AAN DEN RIJN
website: www.cascarvieten.nl
email: secretariaat@cascarvieten.nl
KvK: 40445775 (Vereniging)
KvK: 53336925 (BV)